sobota, 28 marca 2015

Vlogerki part 1

Ma juz 17 lat. Jej kanał odwiedza tysiące dziewczyn. O kim mówię?
Oto Sara.
Ma 17 lat i mieszka w USA w stanie Connecticut. Przeprowadziła się z pięknego miasta Kraków. Kanał na YouTube ma od 19 kwietnia 2013 roku, czyli prawie 2 lata. Ma brata Kamila który jest od niej starszy o 2 lata. Urodzinki ma 15 lipca. Jej kanał liczy już 129 filmików, 112 874 subskrypcje i 7 637 203 wyświetlenia. Więc bardzo dużo, jak na tyle nagrywania.

O czym Sara nagrywa?
Nagrywa vlogi, pogadanki, haule, życie w USA, poczta od was, serie Back To School, Get ready with me. Jednak w ostatnim czasie Sara postanowiła, że skoro ma również grono chłopaków, którzy ją oglądają, to trzeba robić inne filmiki oprócz Beauty filmów.

Teraz dam Wam trochę Sary zdjęć, a później opowiem co myślę p Sarze.
Uwaga!
Wszystkie przeze mnie zdjęcia tutaj udostępniane, są za zgodą Sary.Moim zdaniem, Sara jest wspaniałą dziewczyną. Mimo tego, że nigdy jej nie widziałam w realu, to widać to po filmikach an YouTube i zdjęciach na blogu. Naprawdę polecam Wam zaglądać jej kanał. Sarę ogladam oglądam 1.5 roku. Jej posty inspirowały mnie na poczatku prowadzenia bloga. Dzięki niej nie poddalam się w wielu dla mnie ważnych sytuacjach.

Tutaj macie ,,social media,, Sary:
Facebook
Instagram
Twitter
Kanał na YouTubeYouTube
Blog
Dziękuje za przeczytanie tego posta.
Piszcie w komentarzach czy znacie Sarę, jakie zdanie macie na temat jej kanału.
Papa

2 komentarze: